Våre medlemmer

Trenger du en foleyartist, bomoperatør eller lyddesigner? Nedenfor finner du en oversikt over våre medlemmer.

Ikke medlem av NFLF enda? Det kan du gjøre her.


Eirik Linde // eirik.linde(at)hotmail.com // Opptakstekniker, bomoperatør
Yvonne Stenberg // stenbergy(at)gmail.com // Lyddesigner, Foley artist
Lilje Liljedahl // Lyddesigner
Gjermund Skog // gjermund(at)rabaldermedia.com // Bomoperatør, lydsjef
Mats Lid Støten // mats.stoten(at)gmail.com // Lyddesigner
Olav Larssen // olav(at)friisberg.no // bomoperatør, lyddesigner
Sølve Huse-Amundsen // strezza(at)strezza.net // Lyddesigner
Ad Stoop // ad-s(at)online.no // Lydsjef set
Anna Nilsson // anna.burel.nilsson(at)gmail.com // Lyddesigner, bomoperatør
Adrian Souyris Strumse // adrian.strumse(at)gmail.com // Lyddesigner
Johan Rasmus Pram // johanrasmuspram(at)gmail.com // Lyddesigner
Svenn Jakobsen // svenn.jakobsen(at)teknopilot.no // Lyddesigner
Marius Ytterdal // marius.ytterdal(at)gmail.com // Lyddesigner
Inger Elise Holm // holm.ingerelise(at)gmail.com // Lyddesigner
Stig Holte // stig(at)sonofilm.no // Lyddesigner
Karoline Fjugstad Wendelborg // karolinefjug(at)gmail.com // Lyddesigner
Eirik Halsen // eirik.halsen(at)gmail.com // Lydsjef
Therese Næss Diesen // tndiesen(at)gmail.com // Feltopptak, foley og lyddesign
Peder Hammersborg // p(at)pederhammersborg.no // Lyddesigner
Svein Hovde // hovde(at)edvoh.com
Håkon Lammetun // hakon(at)lydhodene.com // Lyddesigner, mikser
Einar Bakke // einar.bakke(at)nrk.no // Lyddesigner
Frode Løes Hvattum // frode(at)lydhodene.com // Lyddesigner
Martin Tur Eriksen // martintur(at)gmail.com // Lyddesign, foley og opptak
Geir Døhlie // geir(at)amboltaudio.no // Lyddesigner, lydsjef
Pedró Sapatilla // pedro(at)echos.no // Lyddesigner, opptakstekniker
Jens Mathias Falkenberg // jensmfalkenberg(at)gmail.com // Opptakslyd, Lyddesigner
Roy Fenstad // roy(at)storyline.no // Foley artist, lydmester
Matias Frøystad // froeystad(at)gmail.com // Lyddesigner
Åsmund Røst Wien // asmundwien(at)gmail.com // Lydansvarlig, postproduksjon.
Ayla Taskaya // ayla.t.kaya(at)gmail.com // Lyddesigner
Gry Haugholt // gry.haugholt(at)gmail.com // Lyddesigner, lydsjef
Fredric Vogel // fredric(at)storyline.no // Lyddesigner
Vidar Hemmingsen // hemmingsen.v(at)gmail.com // Lyddesigner
Ronny Furevik // ronny.furevik(at)gmail.com // lyddesigner
Trym Søvik Lyssand // trym(at)lyssand.net // Lyddesigner
Hans Magnus Ekevi // hans.ekevi(at)gmail.com // Lyddesigner
Liana Degtiar // Lyddesigner
Rune Van Deurs // runevandeurs(at)tonekontroll.no // Foleyartist
Øyvind Planting // vindlyd(at)gmail.com // Lyddesigner
Alexander Christensen // alex(at)plosiv.no // Lyddesigner
Rune Baggerud // rune(at)klippekompaniet.no // Lyddesigner
Kari Nytrø // Lydsjef
Merete Mongstad // blonde(at)theoddroom.com // Lyddesigner
Thomas Nielsen // thomas.nielsen82(at)gmail.com // Lyddesigner
Morten Johansen Kristoffersen // morten.j.kristoffersen(at)gmail.com // Lyddesigner
Adam Andersson // adam(at)kremla.se // Lyddesigner